Realizacje

Case Studies

Folia SONTE w akcji

Folia SONTE idealnie sprawdza się dosłownie w każdym wnętrzu. Gabinet prezesa, sala konferencyjna, biuro coworkingowe, laboratorium, serwerownia, hotel, dom. Technologiczny produkt roku to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

Folia Sonte w biurze ABB

Zastosowanie szkła w pomieszczeniach biurowych pozwala uzyskać efekt niesamowitej przestrzeni. Zastosowanie folii Sonte daje możliwość sterowania prywatnością w tego typu miejscach, w dowolnym momencie, przy użyciu jednego kliknięcia.

Folia ciekłokrystaliczna w biurze Canexpol

Folia Sonte idealnie nadaje się do biur. Zamieszczona na szklanych powierzchniach pozwala na dowolne przełączanie funkcji folii Sonte, dając możliwość sterowania przepuszczaniem światła.

Folia Sonte w hotelu Indigo

Ciekłokrystaliczna folia Sonte doskonale sprawdzi się w luksusowych hotelach. Oprócz prywatności, jaką zapewnia jej zastosowanie dodaje nowoczesności designowi wnętrza i uwydatnia przestrzeń.

Folia ciekłokrystaliczna w biurze Codewise

Folia Sonte swoje zastosowanie znajduje także w salach konferencyjnych. Masz spotkanie, podczas którego zależy Ci na dyskrecji? Nie ma lepszego rozwiązania, niż folia Sonte. Steruj swoją prywatnością kiedy chcesz

Folia Sonte w Centrum Superkomputerowo-Sieciowym

Folia Sonte pozwala na regulację ilości promieni słonecznych wpadających do wnętrza, dzięki czemu sprzęt nie nagrzewa się i jest bezpieczny. To Ty decydujesz o tym, jaka ilość światła ma wpadać do pomieszczenia w danym momencie.

Folia ciekłokrystaliczna Sonte w firmie Maspex

Inteligentna folia Sonte świetnie nadaje się do zastosowania w firmach, gdzie istnieje potrzeba odseparowania części biurowej od części np. magazynowej, czy produkcyjnej. Sprawdź sam.

Folia Sonte w TDEC Group.

Nasza folia zainstalowana na szybach sali konferencyjnej zapewni Ci swobodę i prywatność podczas spotkania, czy szkolenia. To nowoczesne rozwiązanie technologiczne zdecydowanie wpływa na komfort i jakość pracy.
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij