Oferta

Jeżeli znasz już Sonte

Zobacz jaką oferte dla Ciebie przygotowaliśmy

Nasze oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i prywatnych. Chcemy, by nasza inteligentna technologia była dostępna dla każdego zarówno pod względem technologicznym jak i finansowym. Folie SONTE świetnie sprawdzą się w biurze, salach konferencyjnych, hotelach a także w przedpokoju, kuchni czy łazience.

Sonte do biura

Folia Sonte na szklane ścianki działowe

Twój najlepszy sprzymierzeniec do walki z brakiem prywatności na ważnym spotkaniu lub spotkaniu zawierającym wrażliwe dane.

Zobacz więcej lub Skontaktuj z nami

Sonte do domu

Odmień swoje cztery kąty

Inteligentna folia Sonte to łatwy i szybki sposób na zmianę oblicza Twojego domu bez remontu. Nasze produkty odmienią Twój salon, łazienkę czy domowe biuro.

Zobacz więcej lub Skontaktuj z nami

Inteligentna Ścianka Działowa

System stworzony dla biznesu

Idealny sposób, bo oddzielić powierzchnię biurową od sprzedażowej bądź magazynowej, a także zapewnić prywatność w przeszklonej sali konferencyjnej podczas ważnego spotkania biznesowego bądź szkolenia.

Zobacz więcej lub Skontaktuj z nami

SONTE Mirror

Inteligentne lustra, czyli wizja przyszłości przedstawiana w filmach science fiction stała się rzeczywistością. Opowiedz swoją historię poprzez obrazy od pierwszego wejrzenia. Centrum rozrywki, komunikacji i łączenia się ze światem w jednym miejscu.

Zobacz więcej lub Skontaktuj z nami

Sonte chromatic

Najnowsza technologia na Polskim rynku wykorzystująca technologie fotochromatyczną, która znaczący wpływa na obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń oraz nasłonecznienie.

Zobacz więcej lub Skontaktuj z nami

Inna przestrzeń?

Jeżeli interesuje Cię oklejenie innej przestrzeni, albo sam montaż
 • Samochód, autobus?

  Nasza innowacyjna folia to również świetna ochrona pojazdów przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki naszemu produktowi unikniesz nadmiernego nagrzewania auta latem a także lodu na szybach zimą.

  Kontakt z nami
 • Montaż

  Nasza obsługa przyjeżdża we wcześniej uzgodnionym terminie i zajmuje się całym procesem montażu folii.

  Folię okienną SONTE możesz również zainstalować sam bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi.

  Kontakt z nami

Proces zamówienia

Jeżeli interesuje Cię oklejenie innej przestrzeni, albo sam montaż

 • 1. Kontakt

 • 2. Wymiar

 • 3. Instalacja
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij