Sonte dla biura

Nowoczesne biuro

Nie ma lepszej wizytówki twojej firmy niż nowoczesne biuro. Nie chodzi rzecz jasna o sztuczny przepych i nikomu niepotrzebne gadżety, a o detale, które sprawiają, że chcemy w danym miejscu przebywać. Nowoczesne biuro nie musi być chłodne i modne. Powinno być za to skrajnie prywatne i ponadczasowe.

Nowoczesny gabinet

W całej tej nowoczesności zapominamy o prywatności. Nie tylko swojej, ale i partnerów czy współpracowników. Moda na przeszklone w każdym calu powierzchnie wydaje się dopiero rozkręcać. W dobie wszechobecnego nadzoru i kontroli nad tym co robimy zapominamy o tym, jak ważna w życiu każdego z nas jest prywatność. SONTE wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Folia inteligentna SONTE to nie tylko chwila prywatności dla nas samych, ale i dla naszych pracowników. Co więcej, prywatnością tą możemy sterować zawsze i z każdego miejsca. Wystarczy jedno kliknięcie na odpowiedni przycisk aplikacji lub użycie dedykowanego pilota, a folia przyciemni się lub rozjaśni na nasze żądanie.

Nowoczesna
sala konferencyjna

Nowoczesny powinien być nie tylko gabinet prezesa, ale także pomieszczenia przeznaczone dla pracowników. To oni w pocie czoła zdobywają klientów i podpisują lukratywne kontrakty. Folia SONTE to kolejne narzędzie dla Twoich współpracowników, które może przekuć spotkanie w podpisaną umowę. Folia ciekłokrystaliczna naprawdę robi wrażenie. Zwłaszcza wtedy, gdy zamiast rzutnika, odpalamy prezentację bezpośrednio na szybie/oknie. Tak przygotowane spotkanie będzie z pewnością czymś niezapomnianym dla klientów.

Nowoczesna firma

Nowoczesna firma to taka, która dba o wszystkich bez wyjątku. Hałas, nadmierne promienie słoneczne przedostające się do biura, dekoncentracja. Wydawałoby się, że nie ma recepty na te firmowe “dolegliwości”. Folia SONTE udowadnia, że jest inaczej. Możliwe jest spędzenie 8h w pracy, w całkowitej prywatności, przy 100% wydajności swojej i współpracowników.

Nowoczesne biuro dla każdego

Folię SONTE można zainstalować w dosłownie każdym typie pomieszczeń. Przez ostatnie 2 lata zamontowaliśmy już ponad 1000m2 folii, w 49 przedsiębiorstwach, w 37 miastach, w 14 krajach świata. Byliśmy na Panamie, w Brazylii, Szwecji, Rosji czy RPA. Chętnie przyjedziemy również do Ciebie!

 • Kancelaria adwokacka

  Folia SONTE może świetnie sprawdzić się w kancelariach adwokackich czy u notariusza. W tych miejscach prywatność to wartość nadrzędna jaką oferuje się klientowi.

 • Gabinet dentystyczny

  Gabinety dentystyczne coraz częściej korzystają z nowych technologii. Prywatność jaką oferuje folia SONTE wydaje się być idealnym uzupełnieniem.

 • Szpital

  Kto wie. Być może wkrótce powstanie nowoczesny szpital wyposażony w folię ciekłokrystaliczną? Obecnie szpitale są jednymi z tych miejsc, gdzie prywatności brakuje najbardziej.

 • Hotel

  Kabina prysznicowa, przeszklona ścianka działowa. Możliwości zastosowań naszej folii jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i naszego doświadczenia.

Sprawdzone rozwiązanie dla każdego biura

Doskonałe rozwiązanie do sterowania prywatnością podczas spotkań z klientami, zachowaniem poufności podczas spotkań rad nadzorczych czy zarządów, a także do walki z nadmiernym hałasem i przeszkadzającymi w pracy promieniami słonecznymi.

Dokuczliwe słońce?

O tym problemie warto pomyśleć już dziś

Id semper leo condimentum in. Phasellus eu erat gravida, pulvinar est sit amet, ullamcorper orci. Aliquam eget nibh et erat fermentum condimentum ut vel nunc. Vivamus mattis congue suscipit. Duis eget lectus interdum, congue dolor sed, elementum ex. Morbi bibendum quam placerat mi rutrum cursus. Pellentesque congue dapibus magna. Aliquam eget nibh et erat fermentum condimentum ut vel nunc. Vivamus mattis congue suscipit. Duis eget lectus interdum, congue dolor sed, elementum ex. Morbi bibendum quam placerat mi rutrum cursus. Pellentesque congue dapibus magna.

TRYB MATOWY - ZADBA O TWOJE ZDROWIE, RACHUNKI I KOMFORT PRACY

Nadmierne działanie promieni UV przynosi naszemu organizmowi wiele szkód. Osłabia naszą odporność, niekorzystnie wpływa na skórę, zmniejsza komfort pracy. Gdy temperatura zaczyna przekraczać 30 stopni życie staje się uciążliwe. W poszukiwaniu chłodu i wytchnienia zamykamy się w domach, zaciągamy rolety lub żaluzje, ale czy to wystarcza? W pracy nadal panuje zaduch i do tego półmrok.

SPRZYMIERZENIEC W UPALNE DNI

Przez okna przedostaje się do Twojego biura największa ilość promieni słonecznych (co za tym idzie ciepła). Nawet kilkanaście razy więcej niż przez dach czy przez ściany. Wyłączona folia Sonte (opcja ON) daje efekt matowego szkła, co wpływa na nieprzepuszczalność promieni słonecznych. Folia okienna równomiernie rozkłada oświetleni w pomieszczeniu, dba o bezpieczeństwo i zdrowie Twoich oczu. Dzięki niej, na stałe pozbędziesz się uciążliwych refleksów na sprzętach multimedialnych. Folia okienna Sonte zamontowana w Twoim biurze zadba o jakość pracy (komputer, laptop) i rozrywki (TV, ekran multimedialny).

REDUKCJA NADMIERNEGO NASŁONIECZNIENIA

Nasza folia ma działanie przeciwsłoneczne. Obniża temperaturę w pomieszczeniu, dzięki odbijaniu i absorpcji światła. W upalne dni Twój gabinet będzie kusił przyjemnym chłodem i komfortową atmosferą. Folia okienna sprawdza się w 100 %. Spodziewaj się temperatury niższej nawet o kilkanaście stopni. Oprócz działań przeciwsłonecznych, nasza folia dba o estetykę wnętrza. Nienarażone na promienie UV dywany, obicia, firanki, rolety dłużej zachowają atrakcyjny i świeży wygląd. Już nie musisz się martwic się ich połowieniem.

WYGODNY I INNOWACYJNY SYSTEM STEROWANIA

Godziny popołudniowe przyniosły słoneczną pogodę i żar leje się z nieba, a Ty zapomniałeś włączyć opcję matową wychodząc z domu? Marzysz by powrócić do domu, zapraszającego chłodna i rześką atmosferą. Folia okienna naszej firmy nie pozwoli taką sytuację. Sterowana za pomocą telefonu lub tabletu jest do Twojej dyspozycji z każdego miejsca na ziemi i w każdym momencie. Folia działa tak jak chcesz i gdy tego potrzebujesz.

NASZ PRODUKT IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ W TAKICH INSTYTUCJACH I MIEJSCACH JAK:
 • Biura zarządów
 • Sale konferencyjne
 • Gabinety
 • Kancelaria adwokackie i notarialne
 • Szpitale i gabinety zabiegowe
 • Sklepy oraz restauracje
 • Salony piękności i SPA
 • Banki oraz inne instytucje
 • Salony samochodowe
 • Muzea, hotele
 • ...oraz wiele innych
Folie Sonte dostępne są w różnych kolorach, by jak najbardziej dopasować się do biznesowychpotrzeb i zastosowań.
Z naszej folii korzystają najlepsi
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij