Inteligentne lustra, czyli wizja przyszłości przedstawiana w filmach science fiction stała się rzeczywistością. Opowiedz swoją historię poprzez obrazy od pierwszego wejrzenia. Centrum rozrywki, komunikacji i łączenia się ze światem w jednym miejscu.

Nieograniczone możliwości

Inteligentne lustra pasują do każdego rodzaju pomieszczenia, mogą spełniać różne funkcje lub być elementem dekoracyjnym. Oprócz podstawowej funkcji odbijania obrazu, posiadają również wiele innych zastosowań. Produkt wyświetlać może pogodę, plan dnia, czy też powiadomienia z mediów społecznościowych. Inteligentne lustra sprawią, że każde pomieszczenie stanie się bardziej futurystyczne. Nie tylko wyglądają świetnie, pozwalają także na instalację wtyczki TV, czy dostęp do wielu aplikacji jak Skype, YouTube, Twitter, czy Instagram. Wszystko w trakcie wykonywania porannych rytuałów, czy pracy. Proste i niezwykłe jednocześnie.

Inteligentne lustro dla każdego

Inteligentne lustro SONTE można zamontować praktycznie wszędzie.

 • W domu

  Spraw, by twoja łazienka, sypialnia, salon i kuchnia miały więcej szyku. Nie ma takiego pomieszczenia w twoim domu, które nie zyskałoby po umieszczeniu w nim wykonanego ręcznie lustra, które skrywa niezwykłą technologię.

 • Hotele&SPA

  Prowadząc hotel, SPA czy ośrodek masz tylko jedną szansę, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Poprzez obcowanie z połączeniem elegancji dawnego, prostego lustra i nowoczesnych udogodnień, jakie zapewnia cyfrowa rozrywka, twoi goście będą mogli wybierać nastrój, w jakim chcą być, a ich pobyt na długo pozostanie im w pamięci.

 • Sklep odzieżowy

  Inteligentne lustra wprowadzają kontakt z klientem na zupełnie inny poziom. Asystent sprzedaży pozwala tworzyć sugestie oparte na dotychczasowych wyborach klientów, czy też pomagać w wyborze nowych produktów. Ilość zastosowań nie ma ograniczenia. Lustra dodatkowo umożliwiają zmiany poziomu oświetlenia i scenerii aby pokazać, jak produkt wyglądać będzie w różnych ustawieniach.

 • Restauracje

  Inteligentny system zamówień oraz menu z wizualizacją wszystkich dań pozwala poczuć się w restauracjach jeszcze bardziej komfortowo. Klient ma nieograniczony czas na podjęcie decyzji dotyczącej zamówienia. Dodatkowo cała transakcja może być zautomatyzowana, a program nie zapomni o indywidualnych sugestiach.

 • Siłownia

  Urządzenie pełni rolę wirtualnego trenera, będącego w stanie przeprowadzić użytkownika przez szereg spersonalizowanych treningów. Inteligentne lustro pozwala określić również obecną formę oraz wyświetlić informacje dotyczące treningu.

 • Salony fryzjerskie i kosmetyczne

  Znalezienie idealnej fryzury nigdy nie było łatwiejsze, inteligentne lustro wizualizuje różnego rodzaju stylizacje tworząc wirtualne peruka. W trakcie zabiegów u dołu ekranu wyświetlone mogą zostać filmy, które umilą czas i zabawią zmęczonych klientów.

 • Biura

  Technologia ma kluczowe znaczenie w tworzeniu wydajnych doświadczeń w miejscu pracy. Pracownicy chcą inteligentnych rozwiązań, które ułatwiają komunikację oraz zapewniają poczucie wspólnoty.

 • Agencje reklamowe PR

  Stwórz niecodzienną prezentację przy pomocy inteligentnego lustra, która przez długi czas nie zostanie zapomniana przez klientów.

 • Inteligentne miasto

  Wizja funkcjonowania tzw. Smart City opiera się w dużym stopniu na technologii smart mirror. Możesz porozmawiać z lustrem i zadać mu pytania na temat godzin otwarcia basenu, lokalnych restauracji, czy też przyjazdu autobusu.

Inteligentne lustro – linia Szyta na miarę

Inteligentne Lustro może zostać przygotowane w konkretnym rozmiarze, tak żeby spełnić twoje oczekiwania. Funkcje mogą zostać dostosowane indywidualnie do twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skorzystaj z formularza kontaktowego, zostaw swój e-mail lub nr telefonu, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Dowiedz się więcej
Z naszej folii korzystają najlepsi
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij