Folia na kabinę prysznicową

Inteligenta folia na kabinę prysznicową

Folia Sonte znajduje szerokie zastosowanie w salonach, sypialniach oraz kuchniach. Nasz produkt ma jednak wiele do zaoferowania także w łazienkach. Przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Ci folia do oklejania kabiny prysznicowej.

folia na kabinę prysznicową

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się nie tylko pięknym stylem wykonania i wysoką estetyką, ale przede wszystkim funkcjonalnością, która umożliwia mieszkańcom wygodne i komfortowe życie. Jest to możliwe do osiągnięcia zarówno w dużych i przestronnych pomieszczeniach, jak i niewielkich, wystarczy po prostu odpowiednio je zaprojektować, a następnie wykorzystać nowoczesne i inteligentne rozwiązania.

Gdzie możesz wykorzystać inteligentną folię?

Sprawdzi się one szczególnie w łazience, która najczęściej pozostaje najmniejszym pomieszczeniem w całym mieszkaniu lub domu, nawet, jeśli jej powierzchnia jest imponująca. Dobrze więc, aby jej przestrzeń nie była niczym ograniczona, ponieważ stanie się wtedy optycznie mniejsza. Niestety często taki efekt powodują tradycyjne kabiny prysznicowe, które zabierają dużo miejsca. Na szczęście rozwiązaniem takiej sytuacji będzie inteligentna folia matująca na kabinę prysznicową.

Jeśli marzysz o nowoczesnej, stylowej i funkcjonalnej łazience, folia na kabinę prysznicową jest właśnie dla Ciebie. Takie rozwiązanie będzie niezwykle innowacyjne i praktyczne. Zamiast decydować się na tradycyjne kabiny prysznicowe, które zajmują dużo miejsca i wizualnie ograniczają całą przestrzeń, możesz zdecydować się na kabinę prysznicową wykonaną z przezroczystego szkła. Do wyboru jest opcja zarówno z przesuwanymi lub składanymi drzwiami, jak i statycznymi w formie przeszklonej ścianki w łazience – wszystko zależy od Twoich preferencji oraz wybranego projektu pomieszczenia.

Folia matująca na kabinę prysznicową

Jest niezwykle cienka, przez co niezauważalna dla ludzkiego oka. Normalnie pozostanie przezroczysta, jednak gdy tylko będziemy chcieli wziąć prysznic, możemy aktywować jej działanie – stanie się wtedy mlecznobiała i matowa, co zagwarantuje nam odpowiednią prywatność oraz komfort. Gdy tylko skończymy kąpiel, możemy z powrotem wyłączyć jej działanie, a folia na kabinę prysznicową znowu stanie się przezroczysta.

Warto pamiętać, że oszczędzanie przestrzeni jest jedną z najważniejszych i zarazem podstawowych zasad projektowania wnętrz, co dzięki folii do oklejania kabiny prysznicowej staje się możliwe do osiągnięcia również w łazience. Jej powierzchnia nie będzie niczym optycznie obciążona, przez co wyda się dużo większa. Jest to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które staje się szczególnie cenne w niewielkich łazienkach.

Folia Sonte sprawia, że wnętrza naszego salonu, sypialni czy kuchni stają się stylowe, przestrzenne oraz dużo bardziej funkcjonalne, co gwarantuje nam komfortowe warunki do codziennego życia. Natomiast folia na kabinę prysznicową sprawi, że również nasza łazienka będzie wyjątkowo piękna, nowoczesna i wygodna w użytkowaniu. Jeśli marzysz o takich wnętrzach w swoim domu lub mieszkaniu, już teraz sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy!

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij