Czym jest Sonte?

Czym jest SONTE

Ta innowacyjna folia nie wymaga wymiany szyb w przeszkleniu lub okien - może zostać naklejona na każde już zamontowane przeszklenie jednoszybowe lub dwu-szybowe w Twoim nowoczesnym biurze oraz na każde okno w Twojej kuchni, łazience czy salonie. Raz zainstalowana folia ma niewielki wpływ na ogólny wygląd i przezroczystość szyb i okien SONTE.

Jak to działa?

Inteligentna folia okienna SONTE posiada warstwę ciekłych kryształów zlokalizowaną między dwoma warstwami folii PET. Zaprezentowany film przedstawia zasadę działania ciekłych kryształów. Kiedy ciekłe kryształy otrzymują napięcie z zasilacza (folia jest włączona) układają się w sposób regularny i dzięki temu folia jest przezroczysta. Jeśli natomiast kryształy nie dostają napięcia z zasilacza (folia jest wyłączona) układają się one w sposób nieregularny i folia jest matowa (mleczna).

CYFROWE CIENIOWANIE. NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU!

Dotychczas „Technologia Cyfrowego Cieniowania” ze względu na swoją cenę i trudności w montażu mogła być wykorzystana tylko podczas realizacji inwestycji teraz dzięki folii ciekłokrytstalicznej SONTE zastosowanie tej technologii jest możliwe nie tylko na etapie realizacji inwestycji, ale także już po instalacji przeszklenia lub okien. Nasza firma oferuje sprawdzone rozwiązania technologiczne do drzwi całoszklanych, przesuwnych oraz w ramie. Posiadamy także sprawdzone rozwiązania do okien rozwiewnych, HS, HSW. Dzisiaj dzięki folii SONTE technologia ta jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od ich możliwości finansowych i technologicznych.

folia adhezyja i nieadhezyjna
TECHNOLOGIA

W folii okiennej SONTE zastosowano inteligentną „Technologię Cyfrowego Cieniowania”, która dzięki ciekłym kryształom zlokalizowanym między dwoma warstwami folii PET pozwala na sterowanie przezroczystością folii poprzez dostarczanie jej odpowiedniego napięcia.

„Cyfrowa Technologia Cieniowania” pozwala na nowo zagospodarować ściany szklane w Twoim biurze oraz okna w Twoim domu. Firma SONTE Labs wraz z R&D Company daje Ci możliwość wykorzystania tej technologii w Twoim domu, a wszystko to sterowane za pomocą pilota, włącznika na ścianie, aplikacji czy systemu BMS/BAS. Folia Sonte w 99% hamuje promienie UV i 80% promienie podczerwone, co udowodnione jest badaniami przeprowadzonymi przez laboratoria SGS.


PROFESJONALNA INSTALACJA ORAZ SERWIS

Nasza firma od 2014 cały czas rozwija dział montaży oferując naszym klientom rozwiązania dopasowane specjalnie pod dany projekt. Nasi specjaliści dokonają pomiaru pod instalację folii SONTE, skoordynują prace zarówno z osobami zajmującymi się instalacją elektryczną jak i firmami instalującymi ściany szklane lub okna, na których ma zostać zainstalowana folia ciekłokrystaliczna SONTE. Wszystkie działania realizowane są w takim sposób aby klient nie musiał się przejmować koordynacją prac między firmami.

OPRACOWANA TECHNOLOGIA CZYSZCZENIA ORAZ UŻYTKOWANIA

NIe musisz się martwić o uszkodzenia czy zabrudzenia folii - nasza firma po instalacji dostarczy pełną dokumentację w wraz ze startowym zestawem do czyszczenia zainstalowanej folii SONTE. W przypadku uszkodzenia folii podczas mycia czy użytkowania folia zostanie wymieniona w naszym Programie Serwisowym - co oznacza, iż pokryjesz koszty samego materiału bez konieczności opłacania kosztów wymiany.


ROZMIARY FOLII

SONTE Poland w swojej ofercie posiada 2 rodzaje folii ciekłokrystalicznej.

SONTE - folia adhezyjna - ten typ folii przeznaczony jest do instalacji typu retro-fit tzn. folia jest instalowana na istniejących przeszkleniach lub oknach. Folia ta posiada warstwę klejącą opartą na zasadzie adhezji ((łac. adhaesio – przyleganie) – łączenie się ze sobą powierzchniowych warstw ciał fizycznych) co oznacza, że nie posiada ona kleju, który wiąże się na stałe z oknem, co w przypadku rezygnacji z rozwiązania lub konieczności wymiany produktu powoduje, iż pod zdjęciu folii nie ma nawet konieczności mycia szyby.


Folia adhezyjna SONTE oferowana jest w maksymalnych formatach arkuszy:

  • 1/1200 mm x 5000 mm
  • 2/1500 mm x 5000 mm
  • Na zamówienie realizujemy arkusze o szerokości 1200 i 1500 mm, o długości nawet do 10 m.

SONTE nieadhezyjna (bezklejowa) oferowana producentom szkła, stosowana do produkcji szkła laminowanego każdej grubości z wykorzystaniem folii EVA:

  • 1/1200 mm x 5000 mm
  • 2/1500 mm x 5000 mm
  • 3/1800 mm x 5000 mm

Nasza firma posiada magazyn oraz park maszynowy przygotowany do produkcji na terenie Polski. Co za tym idzie nie jest to jedna z oferowanych na Polskim rynku chińskich technologii o niskiej jakości oraz wysokiej awaryjności.

Arkusze folii mogą zostać docięte do odpowiadających Państwu rozmiarów lub mogą je Państwo dociąć samemu po zakupie za pomocą nożyka do tapet lub nożyczek.

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij