Sonte Chromatic

Sonte Chromatic

Najnowsza technologia na Polskim rynku wykorzystująca technologie fotochromatyczną, która znaczący wpływa na obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń oraz nasłonecznienie.

Sonte Chromatic

Koniec z nadmiernie nagrzanymi pomieszczeniami

Folia SONTE Chromatic doskonale sprawdza się zarówno w biurowcach, jak i budynkach mieszkalnych. Po bezinwazyjnej instalacji na szklanej fasadzie budynku lub oknach, automatycznie ściemnia się i rozjaśnia, reagując na zmiany natężenia światła. W ten sposób zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń i blokuje oślepiające promienie słoneczne, które uniemożliwiają pracę na komputerze. Wszystko to bez podłączania do sieci elektrycznej i instalacji jakichkolwiek kabli.

Sonte Chromatic

 • Automatyczna regulacja

  Folia Sonte Chromatic automatycznie ściemnia się i rozjaśnia, dopasowując się do natężenia światła słonecznego na zewnątrz.

 • Optymalne warunki do pracy

  W upalne dni Sonte Chromatic zatrzymuje do 91% promieni podczerwonych, które powodują nadmierne nagrzewanie pomieszczeń oraz ogranicza przenikanie oślepiającego światła słonecznego.

 • Oszczędność energii

  Niższa temperatura w pomieszczeniach to ograniczenie zużycia energii i mniejsze wydatki na klimatyzację. Współczynnik TSER (Total Solar Energy Rejected) folii Chromatic wynosi aż 65%.

 • Ochrona przed promieniowaniem UV

  Folia Sontye Chromatic zatrzymuje szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować raka skóry oraz utratę różnych elementów wystroju wnętrza.

 • Montaż na dowolnej szklanej powierzchni

  Montaż Sonte Chromatic jest możliwy na każdej szklanej powierzchni, bez konieczności przeprowadzania uciążliwego remontu oraz instalacji jakichkolwiek kabli

Dowiedz się więcej
Z naszej folii korzystają najlepsi
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij