Sonte do biura

Sprawdzone rozwiązanie do każdego biura

Doskonałe rozwiązanie do sterowania prywatnością podczas spotkać z klientami, zachowaniem poufności podczas spotkań rad nadzorczych czy zarządów a także do walki z nadmiernym hałasem i przeszkadzającymi w pracy promieniami słonecznymi.

Dokuczliwe słońce?

O tym problemie warto pomyśleć już dziś

Mimo zimowego miesiąca do naszych biur i gabinetów zajrzało słońce i pojawiała się wiosenna pogoda. Wprawiło to nas w wyjątkowo dobry nastój, dzieje się tak ponieważ światło dzienne reguluje nasz zegar biologiczny i działa antydepresyjnie. W czasie zimowym tęsknimy za słońcem, ale gdy robi się za gorąco, a przez nasze okna zagląda agresywnie zbyt duża ilość promieni słonecznych stajemy się rozdrażnieni i zmęczeni. Jak wiec przetrwać najgorętsze miesiące lata?

Tryb matowy - zadba o Twoje zdrowie, rachunki i komfort pracy

Nadmierne działanie promieni UV przynosi naszemu organizmowi wiele szkód. Osłabia naszą odporność, niekorzystnie wpływa na skórę, zmniejsza komfort pracy. Gdy temperatura zaczyna przekraczać 30 stopni życie staje się uciążliwe. W poszukiwaniu chłodu i wytchnienia zamykamy się w domach, zaciągamy rolety lub żaluzje, ale czy to wystarcza? W pracy nadal panuje zaduch i do tego półmrok.

Sprzymierzeniec w upalne dni

Przez okna przedostaje się do Twojego biura największa ilość promieni słonecznych (co za tym idzie ciepła). Nawet kilkanaście razy więcej niż przez dach czy przez ściany. Wyłączona folia Sonte (opcja ON) daje efekt matowego szkła, co wpływa na nieprzepuszczalność promieni słonecznych. Folia okienna równomiernie rozkłada oświetleni w pomieszczeniu, dba o bezpieczeństwo i zdrowie Twoich oczu. Dzięki niej, na stałe pozbędziesz się uciążliwych refleksów na sprzętach multimedialnych. Folia okienna Sonte zamontowana w Twoim biurze zadba o jakość pracy (komputer, laptop) i rozrywki (TV, ekran multimedialny).

Redukcja nadmiernego nasłoniecznienia

Nasza folia ma działanie przeciwsłoneczne. Obniża temperaturę w pomieszczeniu, dzięki odbijaniu i absorpcji światła. W upalne dni Twój gabinet będzie kusił przyjemnym chłodem i komfortową atmosferą. Folia okienna sprawdza się w 100 %. Spodziewaj się temperatury niższej nawet o kilkanaście stopni. Oprócz działań przeciwsłonecznych, nasza folia dba o estetykę wnętrza. Nienarażone na promienie UV dywany, obicia, firanki, rolety dłużej zachowają atrakcyjny i świeży wygląd. Już nie musisz się martwic się ich połowieniem.

Wygodny i innowacyjny system sterowania

Godziny popołudniowe przyniosły słoneczną pogodę i żar leje się z nieba, a Ty zapomniałeś włączyć opcję matową wychodząc z domu? Marzysz by powrócić do domu, zapraszającego chłodna i rześką atmosferą. Folia okienna naszej firmy nie pozwoli taką sytuację. Sterowana za pomocą telefonu lub tabletu jest do Twojej dyspozycji z każdego miejsca na ziemi i w każdym momencie. Folia działa tak jak chcesz i gdy tego potrzebujesz.

SONTE dostępne są w różnych kolorach by jak najbardziej dopasować się do biznesowych potrzeb i zastosowań.

Nasz produkt idealnie sprawdzi się w takich instytucjach i miejscach jak:
 • Biura zarządów
 • Sale konferencyjne
 • Gabinety
 • Kancelaria adwokackie i notarialne
 • Szpitale i gabinety zabiegowe
 • Sklepy oraz restauracje
 • Salony piękności i SPA
 • Banki oraz inne instytucje
 • Salony samochodowe
 • Muzea, hotele
 • ...oraz wiele innych
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz ten fakt a strona będzie działała zgodnie z ustawieniami dotyczącymi ciasteczek Twojej przeglądarki.Zamknij